2. Etap Nevbahar Bahçesi

Projenin Detayları

TAPU KADASTRO BİLGİLERİ

– Kahramankazan ilçesi Karalar Mahallesi,
– Yüzölçümü: 26.176 M2
– Kadastro Parseli üzerinde oluşan 52 ADET BAHÇE, (Her bir bahçe brüt 503 m2.dir.),
– Tamamının konumu iyi, manzarası geniş, Bütün parseller yol cepheli.
– Eryaman Optimum önünden 25 dakika ve 33 km.
– Köy yerleşim alanına 1 Km,
– Kazan ilçe merkezine sadece 7km,
– Otoban Akıncılar Çıkışına 10km mesafede,
– Üyelik ve Hobi bahçelerine sahip olmak için kooperatif hesabına arazi bedelinin ödenmesi ve Kooperatife ait üyelik başvuru formunun doldurularak Kooperatif Merkezine teslim edilmesi yeterli olacaktır.

2. Etap Nevbahar Bahçeleri Nerededir?

2. Etap Nevbahar Bahçeleri, Kahramankazan ilçesi, Karalar Köyü 117.ada ve 107 nolu parseldedir. 

Eryaman Optimum’dan 33 km uzakllıktadır. İstanbul otoyolundan Kazan kavşağına saptıktan sonra aynı yolda ilerlenir. Yol boyunca sağlı sollu müstakil evlere rast geleceksiniz. Kazan ilçe merkezine 7km, Karalar köyüne 1km uzaklıktadır.

Her bir bahçe büyüklüğü ne kadar?
Arazide Neler var?

Satışlar Nasıl Yapılmaktadır?

5403 sayılı kanunun -6537 sayılı kanun ile değişik toprak koruma ve arazi kullanımı kanunu ve 3402 sayılı kadastro kanunu teknik yönetmeliğe göre imarlı olmayan taşınmazların 20.000m2’den daha küçük parçalara bölünmesi engellenmiştir. Bu sebeple hobi bahçesi sahibi olmak isteyenler ya imarlı arsaları tercih edecekler yada alternatif çözüm olarak müstakil tapulu veya hisse tapulu arazilere yöneleceklerdir. 

Kooperatif hissedarlığı mülkiyet sorununun çözülmesi için en güvenli yoldur. 

KOOPERATİF SİSTEMİ GÜVENLİ MİDİR ?

Kooperatifler eskiden denetimsizdi. Şimdi Devletimiz kooperatiflere çok önem vermekte ve denetimlerini çok çok daha sistematik yapmaktadır. Ankara Ticaret Odasınında yetki alması sebebi ile çok sıkı kontrol mekanizması oluşturmuştur. Artık kooperatiflere güvenle bakabilirsiniz..

KONUM OLARAK BAHÇEMİZİN DEĞERLENME OLASILIĞI NEDİR ?

Hobi bahçelerimizi aynı zamanda kısa vadeli yatırım olarak da değerlendirebilirsiniz. Bölgesel konumu nedeniyle size kazandıracak bir yatırım olacaktır.

SU DURUMU NEDİR ?

Su ile ilgili tüm gerekli çalışmalar tamamlanmış, raporlar hazır durumdadır. 70-100mt arasında saniyede 5 litre su olanağımız vardır. bir hobi bahçesine rahatlıkla yetecek bir su miktarıdır. 

 

x

Hobi bahçesi satın almak için bize ulaşın