3. Etap Çamlıca Bahçeleri

Projenin Detayları

TAPU KADASTRO BİLGİLERİ :

– K.Kazan ilçesi Karalar Mahallesi
– Yüzölçümü 25.246, 70 m²
– Kadastro parseli üzerinde oluşan 52 adet bahçe
– Her bir bahçe 485 m²
– Tamamının konumu iyi manzarası geniş
– Bütün parseller yola cepheli
– Eryaman Optimum önünden 20 dakika, 27 km
– Üyelik ve hobi bahçelerine sahip olmak için kooperatif hesabına arazi bedelinin ödenmesi ve kooperatife üyelik başvuru formunun doldurularak kooperatif merkezine teslim edilmesi yeterli olacaktır.

3. Etap Çamlıca Bahçeleri Nerededir ?

 

3.Etap Çamlıca Bahçeleri, Kahramankazan ilçesi Karalar Köyü 126 ada, 2 nolu parseldedir.  

Arazimiz, Eryaman Optimum’dan 27 km uzaklıktadır. İstanbul otoyolundan Kazan kavşağına saptıktan sonra aynı yolda ilerlenir. Yol boyunca sağlı sollu müstakil evlere rast geleceksiniz. Kazan ilçe merkezine 4,5 km uzaklıktadır.

Her bir bahçe büyüklüğü ne kadar?
Arazide Neler var?

Satışlar Nasıl Yapılmaktadır?

5403 sayılı kanunun -6537 sayılı kanun ile değişik toprak koruma ve arazi kullanımı kanunu ve 3402 sayılı kadastro kanunu teknik yönetmeliğe göre imarlı olmayan taşınmazların 20.000m2’den daha küçük parçalara bölünmesi engellenmiştir. Bu sebeple hobi bahçesi sahibi olmak isteyenler ya imarlı arsaları tercih edecekler yada alternatif çözüm olarak müstakil tapulu veya hisse tapulu arazilere yöneleceklerdir. 

Kooperatif hissedarlığı mülkiyet sorununun çözülmesi için en güvenli yoldur. 

KOOPERATİF SİSTEMİ GÜVENLİ MİDİR ?

Kooperatifler eskiden denetimsizdi. Şimdi Devletimiz kooperatiflere çok önem vermekte ve denetimlerini çok çok daha sistematik yapmaktadır. Ankara Ticaret Odasınında yetki alması sebebi ile çok sıkı kontrol mekanizması oluşturmuştur. Artık kooperatiflere güvenle bakabilirsiniz..

KONUM OLARAK BAHÇEMİZİN DEĞERLENME OLASILIĞI NEDİR ?

Hobi bahçelerimizi aynı zamanda kısa vadeli yatırım olarak da değerlendirebilirsiniz. Bölgesel konumu nedeniyle size kazandıracak bir yatırım olacaktır.

SU DURUMU NEDİR ?

Su ile ilgili tüm gerekli çalışmalar tamamlanmış, raporlar hazır durumdadır. 70-100mt arasında saniyede 5 litre su olanağımız vardır. bir hobi bahçesine rahatlıkla yetecek bir su miktarıdır. 

 

x

Hobi bahçesi satın almak için bize ulaşın