Gölbaşı Bahçehare

Projenin Detayları​

GÖLBAŞI-BAHÇEHARE

Her biri 466 m2 olan toplam 72 Adet Bahçe’den oluşacak projemizde her bir bahçenin etrafı – köşe başları gold raider, ara sıralar yeşil, kapı yanları arizona- leylandi bitkisi ile çevrilidir. Elektrik ve Su altyapısı bahçelerimize kadar getirilmiş, bahçe kapısı ise ahşap kapdır. Evlerimizin içinde mutfak dolabı dahil olup toplam net 50 m2’dir. Evimiz 1 yatak odası, 1 mutfak & salon ve banyo & tuvaletten oluşmaktadır. Foseptik çukuru projemiz dahilindedir.. Ankara’nın en iyi, en yeşil ve en prestijli bahçesi BahçeHare Gölbaşı’nda sizleri bekliyor.

Doğal Yaşam ve Süs Havuzları

Çocuklarımız köy hayatından uzak kalmakta ve çoğu hayvanı görmekten mahrum kalmaktadır. Buradan hareket ederek eğlensin ve meraklarını gidersinler diye Mini Havuzumuzda Ördekleri düşündük. Burada onların oynayabileceği ve eğlenceli vakitler geçirebileceği bir hale getirdik.

Dere Boyu Yürüyüş Yolu

Derenin akışına paralel olarak yürüyüş parkuru vardır. Yürüyüş alanı pergolalı olup, dinlenmek için banklar mevcuttur.

Çocuk Oyun Alanları

Çocuklarımız için eğlenmesi ve onların oynayabileceği özel oyun alanlarını yaparken onların sağlığını da düşündük ve enerjilerini atsınlar diye kumdan oyun alanları tasarladık.Toprak ve kum havuzunda yaratıcılıklarını deneyimlesinler, enerjilerini toprağa bıraksınlar. Ahşap oyun gruplarının tadını çıkarsınlar. Çocuk oyun parkında güvenilir ahşap yapı elemanları tercih edilmiştir.

Aktivite Alanları

Boş vakitlerinizi geçirmek için sizler için masa tenisi, langırt ve dart oyun alanı düşündük. Burada boş vakitlerinizi keyiflice geçirebilirisiniz.

Aydınlatma Direkleri

Bahçlerimizde yol boyu ledli dekoratif aydınlatma direkleri sokakları aydınlatırken, siz gecelerin tadını çıkarmaya bakın.

Kamera Sistemi
Bahçelerimiz 24 ayrı noktadan kontrollü kamera sistemi ile 7/24 izlenmektedir. Kamera sistemi için izleme odası mevcuttur.

Güvenlik Personeli
Bahçelerimiz güvenlik personeli tarafından 7/24 korunmaktadır. Güvenlik personeli için idari binada lojman tesis edilmiştir.

Çipli Akıllı Kartlı Giriş Kapısı

BahçeHare girişi için çipli akıllı kartlı giriş kapısı konulmuş olup, yabancı araç girişi güvenlik kontrollü geçecektir.

Halı Saha ve Plaj Voleybolu

 
 
 

Tadına hasret kaldığınız lezzetleri pişirebilmeniz için alanımızda köy fırını da mevcuttur. Köy fırınında ister ekmek pişirin, ister güveç pişirin.

Tandır

Belkide ilk defa kendi bahçenizde deneme fırsatını bulacağınız tandırımızda damak çatlatan lezzetleri deneyimleyin.

Havuzbaşı Kır Kahvesi

Havuzun kenarında, ahşap masa ve sandalyelerden oluşan kır kahvemizde ailenizle ve dostlarınızla ister okey partisi yapabilir, istersenizde çayınızı, kahvenizi yudumlayarak güneşin batışını izleyebilirsiniz.

Peyzaj ve Ağaçlandırma

 

Yapay dere ve Havuzlar

Deremiz toplamda 80 metre uzunluğunda ve 2 metre genişliğinde olup, deremiz boyunca yürüme parkurumuz bulunmaktadır. Deremizin başında ve sonunda 2 adet fıskiyeli ve alttan aydınlatmalı sizlere görsel şölen sunan havuzlarımız bulunmakta olup, ayrıca mini şelalede konulmuştur.

Yollar ve Altyapı

Bahçelerimizde proje kapsamında yol olarak belirlenen alanlarda 5 ve 8 metrelik stabilize sıkıştırılmış yollar yapılmıştır . Alt yapı olarakta elektrik, su, ve kanalizasyon işleri tamamlanmıştır.

2 Adet Yeraltı Sondaj

Bahçelerimizin günlük su ihtiyacı 2 adet yeraltı sondaj ile çıkarılan yeraltı kaynak suyu ile sağlanmaktadır.

80 Ton Su Deposu

Her bahçede hirofor basınçlı su ve 80 ton su depolama alanımız mevcuttur.

Güneş Enerjisi

Naturel Life Bahçehare hobi bahçelerimizde elektrik ihtiyacı güneş enerjisi sistemleri ile karşılanmaktadır. GES 15 Kwa / h

466 m2 Hobi Bahçeleri

Kendinize yeni bir yaşam alanı oluşturabileceğiniz ve aileniz ile keyifli vakit geçirebileceğiniz sadece size ait olan 466 m2 den oluşan Bahçehare Hobi Bahçesi projemizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

x

Hobi bahçesi satın almak için bize ulaşın